קליניקת "מיזוג משפחתי" בהנהלת שירלי קליין M.A – יעוץ וטיפול זוגי, טיפול משפחתי, הדרכת הורים וטיפול בבני נוער

טיפול משפחתי

איש מאיתנו אינו מושלם ולא יכול להגיע להישגים מושלמים או להימנע מטעויות או חוסר הצלחה. כל אלה מבטאים אנושיות ואת היותנו חלק מהמין האנושי, הטועה, לומד מטעויותיו, מנסה שוב, צומח ומתפתח (פרופ’ דרייקורס)

המשפחה היא הדבר שיקר לכם מכל.

בעבורה אתם עובדים קשה, מתאמצים ודואגים. אתם רוצים, שהמשפחה שלכם תהיה המשפחה הטובה ביותר בעבורכם ובעבור ילדיכם, ואתם מוכנים לעשות הכל כדי שזה יקרה.

זהו  אתגר מהחשובים בחיינו.  משפחה היא גוף דינמי, חי ומשתנה, שבו יש מעברים והסתגלויות רבות, לדוגמה: בתחילה יש רק אתכם הזוג. לאחר זמן מה מזוג , אתם הופכים לזוג עם ילד, ומזוג עם ילד לזוג עם שני ילדי וכן הלאה, בכל מעגל משפחתי שכזה אתם צריכים ללמוד כיצד להתנהל בדרך הנכונה בצד עייפות, לחצים ושגרה.

בנוסף, החיים מזמנים אתגרים רבים, כמו: ילד עם קשיי קשב וריכוז, גישות חינוכיות שונות, לידות, מחלות, פיטורין ועוד. ככול שהמשפחה היא חזקה, מאוגדת ולכל אחד יש את המקום, את הערך ואת השייכות, כך תוכלו לעבור את האתגרים הללו על הצד הטוב ביותר.

בטיפול משפחתי נותנים מקום לכל אחד מחברי המשפחה. בודקים את הצרכים, הבקשות והדרישות, ובונים מערך של שיתוף פעולה, שבו כולם יוצאים מרוצים. מתנהלים מול הילדים ממקום של שיתוף, של התיעצות ושל בקשת עזרה, וכך כולם מרגישים יחד בסירה אחת.

עם ילדים צעירים העבודה הינה בעיקר מול ההורים. במשפחה עם ילדים בוגרים, הטיפול כולל את כל חברי המשפחה, ולעיתים אף קרובים משמעותיים כמו: סבים או דודים.

 

השירותים הניתנים בקליניקה מיזוג משפחתי

קליניקת מיזוג משפחתי עוסקת בטיפול משפחתי, הדרכת הורים, טיפול זוגי, טיפול בבני נוער, התנהלות מול מערכת החינוך ומענה טיפולי בקשיי קשב וריכוז. הצוות המקצועי נותן מענה בתחום הלקויות למידה, אבחונים פסיכאטרים ובאבחון קשיי קשב וריכוז, ובגישור בעת גירושין

טיפול זוגי

טיפול זוגי

באהבה יש פרדוקס בו שני יצורים הופכים ל...

קראו עוד
טיפול משפחתי

טיפול משפחתי

איש מאיתנו אינו מושלם ולא יכול להגיע ל...

קראו עוד
הפרעת קשב וריכוז

הפרעת קשב וריכוז

אתה עצמך חייב להיות השינוי שאתה רוצה ל...

קראו עוד
הדרכת הורים

הדרכת הורים

חוקים טובים פירושם סדרים טובים (אריסטו...

קראו עוד