קליניקת "מיזוג משפחתי" בהנהלת שירלי קליין M.A – יעוץ וטיפול זוגי, טיפול משפחתי, הדרכת הורים וטיפול בבני נוער

טיפול זוגי

באהבה יש פרדוקס בו שני יצורים הופכים לאחד, ועם זאת נשארים שנים (אריק פרום)

אתם לבטח זוכרים את הרגע שבו הכל התחיל , הרגע שבו החלטתם  לראשונה למסד את הקשר, ולהתחייב לזוגיות.  זוכרים את ההתרגשות, את הפרפרים בבטן ואת הלחיים הסמוקות.

ברגעים אלו ידעתם שאתם בוחרים את הטוב ביותר בעבורכם.

ידעתם שזה האדם עימו אתם רוצים לחלוק את חייכם לטוב ולרע.

ראיתם בבירור את התכונות ואת המעלות הטובות של בחירתכם, ראיתם את התכונות שפחות אהבתם אבל חשתם שתוכלו להתמודד  איתן ושהן לא כל כך זה רגע של ציפיות גדולות,

לזוגיות ולאינטימיות טובה, מספקת, מאושרת ובריאה, שתבוא באופן טבעי וללא מאמץ רב, שהרי זוגיות הינה משהו טבעי ושכיח, לא כך ?

צפייה זו מתנפצת לעיתים  בכאב רב מול ההשגרה, העייפות  והלחצים היומיומיים  שמציפים  את חייכם ופוגעת בקשר ובאינטימיות.

מבלי משים, אתם לפתע מוצאים את עצמכם מרגישים, שכבר  אין לכם תקשורת טובה ואמפתיה זה לזה ושבני הזוג רואים אתכם כמובן מאליו. אלו מחמירים את  הקונפליקטים והמריבות, שהופכים לשכיחים, ומובילים למפולת של הזוגיות, ליצירת תהום עמוקה ביניכם, ולעיתים אף למשבר גדול של בגידה ושל גירושין.

המטרה בטיפול זוגי

המטרה בטיפול זוגי היא לחזק אצלכם את היתרונות של הזוגיות , אלה היתרונות שבגינם  הרי נכנסתם להרפתקה הזו : ביטחון, תחושת מוגנות, חברות  והשלווה, שמאפשרת לכם את הזוגיות. בתהליך הטיפולי תזהו את דפוסי ההתנהגות, תלמדו על סגנון החיים ותבחנו את המודלים הזוגיים שלכם ושל בני הזוג, תוך הבנה שהאדם היחיד אותו ניתן לשנות הנו את עצמנו. בדרך זו תלמדו לתקשר זה עם זו ממקום של כבוד הדדי , ולקיחת אחריות מלאה של כל אחד מכם על הזוגיות המשותפת. יחד נעורר את הזוגיות שלכם חזרה לחיים !

השירותים הניתנים בקליניקה מיזוג משפחתי

קליניקת מיזוג משפחתי עוסקת בטיפול משפחתי, הדרכת הורים, טיפול זוגי, טיפול בבני נוער, התנהלות מול מערכת החינוך ומענה טיפולי בקשיי קשב וריכוז. הצוות המקצועי נותן מענה בתחום הלקויות למידה, אבחונים פסיכאטרים ובאבחון קשיי קשב וריכוז, ובגישור בעת גירושין

טיפול זוגי

טיפול זוגי

באהבה יש פרדוקס בו שני יצורים הופכים ל...

קראו עוד
טיפול משפחתי

טיפול משפחתי

איש מאיתנו אינו מושלם ולא יכול להגיע ל...

קראו עוד
הפרעת קשב וריכוז

הפרעת קשב וריכוז

אתה עצמך חייב להיות השינוי שאתה רוצה ל...

קראו עוד
הדרכת הורים

הדרכת הורים

חוקים טובים פירושם סדרים טובים (אריסטו...

קראו עוד