מטופלים מספרים

במשך תקופה ארוכה הרגשתי תקיעות בחיים שלי. לא אהבתי את העבודה ולא ידעתי מה ללמוד. כשהגעתי לטיפול אצל שירלי הרגשתי שהגעתי למקום שמבין אותי ושיכול באמת לעזור לי. בעזרת שירלי עשיתי סדר חדש ולקחתי אחריות על החיים שלי.

נפגשנו לראשונה במאי 2014 ולאחר שתי פגישות החלטנו להפקיד בידיך את נפשה הצעירה , העדינה והמבולבלת של ביתנו המתבגרת . בזכות מקצועיות גבוה ויכולת מופלאה הצלחת לתקשר איתה ולהניע אותה בצורה נהדרת ולגרום לה לשיפור בביטחונה ובדימויה העצמי והתוצאות כמובן לא איחרו לבוא עם שיפור ניכר בכל המדדים. בזכות רגישותך הרבה ויכולת הבחנה גדולה הבנת מיד שמאחורי הנפש העדינה של ביתנו עומדת משפחה שלמה שזקוקה להכוונה נכונה וכלים להתמודדות עם גיל ההתבגרות . אימתת אותנו עם רגשות ותחושות לא פשוטות והצלחת להאיר לנו את הדרך גם כשהרגשנו שהחושך מציף , בזכותך למדנו לעשות סדר בדברים ולחזור לנשימה סדירה והכי חשוב לשמור על משפחה מאוחדת , חזקה ואוהבת . תודה על טיפול מסור מלווה תמיד בחיוך , ליטוף, הבנה והכלה .

הגעתי לשירלי אחרי פרדה מבן זוג. היינו יחד ארבע שנים וחשבתי שנתחתן, אך זה לא קרה. בטיפול הבנתי מה הדברים שמפריעים לי למצוא זוגיות ומה באמת אני צריכה בחיים שלי. היום אני נשואה ואנחנו מגיעים לשירלי מידי פעם לליווי זוגי.

אל שירלי הגעתי במקרה בהמלצה של חברה. סקפטית לחלוטין וללא אמונה שהפעם זה יהיה אחרת. התבדיתי ובגדול. "אחר" זו הגדרה מדוייקת למפגשים שלנו. אני מקבלת הכל מהכל. יש הקשבה, אמפטיה, סימפטיה, עיצה והכוונה, הומור, דמעות, שיתוף, פתיחות, רצינות והכי חשוב מבחינתי תכל׳ס! כי בלי ישירות, ניעור כשצריך וצידה לדרך אין שינוי. לולא השילוב המנצח הזה לא היה מתחיל בי השינוי.שבצעדים קטנים משנה את חיי.

התגרשתי לפני תשע שנים. הילדים היו אצלי במשמורת מלאה. עברנו טלטלה. שירלי נתנה לי כלים להתמודד עם הסיטואציה החדשה. אני וילדיי עברנו טיפול משפחתי במשך שלוש שנים שבסופו של דבר נתן ביטחון לי ו לילדים ומנע הרבה משברים עתידיים. אני רואה את התוצאות היום כשכולנו במצב מעולה ובמצב נפשי יציב ובריא. אני מודה לשירלי היא בשבילנו מלאך עם נתינה אהבה ותמיכה איו סופית

.אנחנו זוג נשוי כבר כמעט 18 שנה, ולפני כשלוש שנים נקלענו למשבר רציני ביחסינו. בעלי התחיל לנהל רומן שנמשך כשנתיים. עולמי חרב עליי, האדמה נשמטה תחת רגליי ואז פנינו לשירלי לטיפול. אחרי טיפול אינטנסיבי, קיבלתי את בעלי חזרה ואת משפחתי חזרה. שירלי בכל משמעות המילה, הצילה אותי, אותנו ואת המשפחה שלנו, היא פשוט מלאך השומר שלי. בזכות שירלי חזרנו להיות אותו זוג צעיר ומאוהב כפי שהיינו לפני 18 שנים.

את שירלי הכרתי לאחר משבר עצום בחיי. הטיפול שנערך איתה היה שונה מכל צורת טיפול אחר שהכרתי. היא ידעה לשאול בצורה מכילה ומקבלת, הצליחה לקרב אותי אליה ולזכות באמון המלא שלה דרך החום האנושי והתבונה המקצועית והרגשית. שירלי הצליחה לסייע לי לדייק מה היה ומה נדרש כעת וציידה אותי בכל הכלים האפשרים, המצמיחים והמחזקים כדי שאצא לדרך חדשה. מחוזקת, ברורה יותר לעצמי, מודעת למה נדרש עבורי כדי להיטיב עם חיי. והשגתי את האמון שלי בעצמי, את העצמאות הרגשית שלי, את הכוחות שלי מחדש- ואיתם אני הולכת בתלם עצמאית היום. בלעדיה, הייתי מתקשה כל כך. המקצועיות המשולבת בחום אנושי שאין דומה לו מאיש מקצוע, התבונה הרבה שלה, הישירות אך היעדר השיפוטיות והאמפטיה המשולבת בהכוונת דרך — הם ממאפייניה הרבים. זכיתי בה.