מטפלת זוגית

פסיכולוג לזוגיות

 

בכל מערכת יחסים מגיע השלב בו הקשר והתקשורת שלכם עומדים למבחן.  זה יכול להיגרם בשל קשיים בעבודה, אתגרים העומדים בפני הורים צעירים או בשל ציפייה מבן הזוג לכך שישתנה. קשיים הם חלק טבעי מהחיים שלנו ומשבר בזוגיות לא חייב להביא לסיום הקשר. טיפול מקצועי ע"י מטפלת זוגית יאפשר לכם לפתור את הקושי, לחזק את הזוגיות ולרכוש כלים שימושיים שיעזרו לכם לשקם את המשפחה שלכם.

אתם זוכרים את הפעם הראשונה שנפגשתם? את הציפייה, ההתרגשות והפרפרים בבטן. בעקבותם הגיע הקשר המלא בחלומות ובתקוות משותפות, הצעת הנישואין הרומנטית וחתונה המלווה בכל קרובי המשפחה והחברים. כמו זוגות צעירים רבים האמנתם כי הקשר שלכם יחזיק מעמד לתמיד מבלי שתצטרכו להתאמץ. ואז הגיע השיגרה, העייפות ולחצים יומיומיים.

זוגות רבים מתחילים להטיל ספק בקשר ובבן הזוג שלהם, מה שמוביל לריבים וקונפליקטים שונים במשפחה. לעתים הזוגות חשים אכזבה מכך שהמודל המיוחל שלהם ליחסים מושלמים אינו בר השגה או שאינו מתבטא בבן הזוג שלהם. אחרים יכולים לחוש מושפלים או חסרי ביטחון לנוכח מה שהם מגדירים כקישלון ביחסים.

אם הקושי אינו זוכה להתייחסות ולטיפול על יד איש מקצוע מוסמך, הוא יכול להסלים למשבר גדול יותר ואף להוביל לבגידה.

אל תוותרו על המשפחה שלכם – פנו ליעוץ זוגי עוד היום על מנת להחזיר את האהבה וההבנה לקשר שלכם!

מטפלת זוגית יכולה לסייע להתגבר על הקושי עוד בשלביו הראשונים ולהעניק לזוג את הכלים הדרושים לשיקום היחסים. אשת מקצוע מוסמכת תעזור לכם לחזק את האמון, ההקשבה ואת ראיית היתרונות בבן הזוג שלכם. כמו כן, היא תקנה לכם כלים לתקשורת נכונה ותלמד אתכם לריב בצורה בונה שמובילה לפתרון הבעיות ולא להסלמה.

קליניקת מיזוג משפחתי הינה קליניקה מובילה לטיפול משפחתי וזוגי המתמחה במתן מענה מקצועי, יחס חם וליווי אישי לאורך כל תהליך הטיפול. רשימת המטפלים שלנו כוללת אנשי מקצוע מנוסים ומובילים בתחום, מתוכם תוכלו למצוא מטפלת זוגית שתתן מענה לצורך ולקושי הייחודי שלכם.

2 thoughts on “מטפלת זוגית

Leave a Reply