יעוץ זוגי

lover

 

 

יעוץ זוגי – למי זה מתאים?

זוגות רבים חווים משבר ביחסים שעלול להוביל לפגיעה משמעותית בקשר ולסיומו. פעמים רבות זוגיות במשבר היא תוצר של הלחצים היום יומיים המלווים את כולנו: לחץ בעבודה או לימודים, התרחבות המשפחה, מחלה של אחד מבני המשפחה הקרובה או חוסר סיפוק אישי מהחיים. כל הסיבות האלה ואחרות עלולות ליצור תחושת תסכול או אכזבה ולהרוס את הקשר. יעוץ זוגי מקצועי יכול לסייע בשיקום מערכת היחסים, בהקניית כלים להתמודדות עם בעיות וביצירת תקשורת טובה יותר.

זוגות רבים חשים כי פנייה לאיש מקצוע מהווה את הצעד האחרון לפני פרידה. בפועל פנייה לטיפול זוגי מהווה צעד חשוב בהכרה בבעיה ובהבעת רצון לשינוי. טיפול מקצועי יסייע לזוג לבנות מחדש את האמון, הביטחון, השלווה והרגישות שאפיינו את הקשר שלהם בתחילת דרכו.

אתם זוכרים כמה טוב זה הרגיש להיות מאוהבים, להיות ביחד ולסמוך אחד על השנייה. רגשות אלה ניתנים לשחזור. הטיפול מאפשר לזהות דפוסי התנהגות של כל אחד מבני הזוג ולבחון מחדש את המודלים הזוגיים המאפיינים את הקשר. תהליך זה מאפשר לשנות ולהפסיק את הדפוס ההרסני ולייצר תקשורת המבוססת על הבנה וכבוד הדדי, תוך כדי לקיחת אחריות והתחשבות בצד השני.

לא חייבים לחכות להתדרדרות במערכת יחסים – אפשר לפנות עוד היום לקבלת יעוץ זוגי מקצועי ולבנות מערכת יחסית מספקת ובריאה יותר!

זוגות רבים מאפשרים לחוסר ההבנה, התסכול, הטינה ולחוסר הסיפוק להפוך לחלק שיגרתי מהקשר שלהם. דפוס זה מביא לסבל רב לשני הצדדים ואינו מסייע לקבלת התוצאה המיוחלת. לפעמים הבעיה נובעת מתפיסות שגויות של קשר המבוססות על מקורות מהוליווד ולפעמים הסיבה נעוצה מדרישות גבוהות מדי כלפי העצמי או לבן הזוג. קיימות סיבות רבות ומגוונות כמספר האנשים בעולם, כך או כך המצב אינו מקדם את הקשר. חשוב להבין כי יש מה לעשות – פנייה לקבלת יעוץ זוגי תסייע למצוא פתרון למצוקה האישית והזוגית ולהציל את מערכת היחסים שלכם.

לפרטים נוספים, צרו קשר לקביעת שיחת יעוץ בחינם וללא התחייבות עם מטפלת זוגית מקצועית ומנוסה, שתסייע לכם להתאים את הטיפול המתאים ביותר עבורכם!