יעוץ זוגי המלצות

יעוץ זוגי המלצות

יעוץ זוגי המלצות

לא פעם קורה שזוגיות מגיעה למבואי סתום, הקסם נעלם וחוסר ההבנה מעמיקה. עם זאת, אין צורך לפרק את המשפחה בשביל לפתור בעיה או משבר ביחסים. בקליניקת מיזוג משפחתי תקבלו יעוץ זוגי מקצועי וכלים שיעזרו לכם לשקם את המשפחה שלכם ולבנות .מחדש זוגיות אוהבת ותומכת

המלצה של ענת ויריב, רעננה

   היי, אנחנו זוג נשואי כבר כמעט 18 שנה, ולפני כשלוש שנים נקלענו למשבר רציני ביחסינו….. עברתי תקופה קשה מאוד, אבי חלה ונפטר בעקבות המחלה… כל כולי שקעתי בטיפול באבי, ולאחר מכן באבל….. לא הייתי פנויה רגשית ופיזית לבעלי…. הייתי שקועה עמוק בצער שלי…. בעלי שבאיזה שהוא מקום הרגיש מוזנח, עזוב ומיותר….. והתחיל לנהל רומן שנמשך כשנתיים. בסופו של דבר בעלי לא יכל להסתיר זאת ממני יותר וסיפר לי…. עולמי חרב עליי, האדמה נשמטה תחת רגליי…. הרגשתי הכי נורא שיש….. החלטתי לעזוב אותו ולהתגרש….. אבל הייתה בעיה אחת….. אהבתי את בעלי ורציתי להיות איתו…. אבל לא יכולתי לסלוח על הבגידה…. וכאן נכנסנו ללופ של מחול שדים!!! יום ירח דבש … יום גהנום וכן הלאה…. ואז ראיתי את המודעה של שירלי…. ולא כהרגלי שלחתי לה את הפרטים שלי….. היא מיד חזרה אליי, וקבענו להיפגש…. לא אאריך יותר מדי אגיד רק דבר אחד…. אחרי טיפול אינטנסיבי, קיבלתי את בעלי חזרה…. את משפחתי חזרה…. שירלי בכל משמעות המילה, הצילה אותי, אותנו ואת המשפחה שלנו….. היא פשוט מלאך השומר שלי. יכולנו לפנות אליה בכל שעה, ותמיד קיבלנו מענה, ופתרון,רוגע ומילה טובה ומנחמת. היום אנחנו כשנה וחצי אחרי הטיפול. עדיין שירלי אצלי על חיוג המהיר וכך גם אצל בעלי,,,, שירלי היא הרשת הבטחון שלנו!!!! בזכות שירלי חזרנו להיות אותו זוג צעיר ומאוהב כפי שהיינו לפני 18 שנים. מה שהיא עושה זו שליחות. אז לפני שאתם מחליטים החלטות חשובות וקשות…. תנו לעצמכם עוד הזדמנות ותרימו טלפון לשירלי. כי אין מה להפסיד…. יש המון מה להרוויח. שירלי את מדהימה!!!!

המלצה של טל ורונית, נתניה

כל אחד שמחפש ייעוץ זוגי לילדים יגיד לכם בוודאות שלמצוא מטפלת זה כלל לא פשוט אחת שאוהבת ומחוברת לעבודתה שיודעת להיות קשובה, שתיתן את כל כולה למטופלים אחת שתכוון, אחת שעליה נסמוך שתוביל אותנו למקום טוב יותר לא זה לא קל אך התמזל המזל ופגשנו אותך שירלי,כך רצה הגורל וכל המתח החששות והחוסר שקט נעלמו. שירלי המון תודה שאת בשבילנו תמיד.

המלצה של שרית, ת"א

שירלי יקרה , נפגשנו לראשונה במאי 2014  ולאחר שתי פגישות החלטנו להפקיד בידיך את נפשה הצעירה , העדינה והמבולבלת של ביתנו המתבגרת . בזכות מקצועיות גבוה ויכולת מופלאה הצלחת לתקשר איתה ולהניע אותה בצורה נהדרת ולגרום לה לשיפור בביטחונה ובדימויה העצמי   והתוצאות כמובן לא איחרו לבוא עם שיפור ניכר בכל המדדים.  בזכות רגישותך הרבה ויכולת הבחנה גדולה הבנת מיד שמאחורי הנפש העדינה של ביתנו עומדת משפחה שלמה שזקוקה להכוונה נכונה וכלים להתמודדות עם גיל ההתבגרות . אימתת אותנו עם רגשות ותחושות לא פשוטות והצלחת להאיר לנו את הדרך גם כשהרגשנו שהחושך מציף , בזכותך למדנו לעשות סדר בדברים ולחזור לנשימה סדירה והכי חשוב לשמור על משפחה מאוחדת , חזקה ואוהבת . תודה על טיפול מסור מלווה תמיד בחיוך , ליטוף, הבנה והכלה .

המלצה של מורן, נתניה

  לעיתים בחיים צריכים אוזן שלישית שתקשיב לכאבי הלב ותאמר את הדבר הנכון. מישהו נייטרלי. במהלך חיי הלכתי לשיחות עם פסיכולוגים. אך שיחות לא היו שם. אני דיברתי והם הקשיבו. חיממתי ספה ושילמתי על זה את מיטב כספי. אל שירלי הגעתי במקרה בהמלצה של חברה. סקפטית לחלוטין וללא אמונה שהפעם זה יהיה אחרת. התבדיתי ובגדול. "אחר" זו הגדרה מדוייקת למפגשים שלנו. אני מקבלת הכל מהכל. יש הקשבה, אמפטיה, סימפטיה, עיצה והכוונה, הומור, דמעות, שיתוף, פתיחות, רצינות והכי חשוב מבחינתי תכל׳ס! כי בלי ישירות, ניעור כשצריך וצידה לדרך אין שינוי. לולא השילוב המנצח הזה לא היה מתחיל בי השינוי.
שבצעדים קטנים משנה את חיי.

Leave a Reply