זוגיות במשבר

165047

לא תמיד ניתן להימנע מקשיים בזוגיות. אתגרים במערכת יחסים מהווים חלק טבעי מכל קשר זוגי ועוזרים לבנות ולחזק אותו. עם זאת, לפעמים הקרע מעמיק מעבר למה שבני הזוג מצליחים לפתור ונוצרת זוגיות במשבר. קושי בקשר הזוגי אינו חייב להוביל לפירוק המשפחה. הבנת הבעיה וטיפול מקצועי יכולים להציל את הזוגיות ולהחזיר את ההבנה לקשר שלכם.

לא פעם, תקופות עמוסות ולחוצות בחיים יכולות לפגוע בתקשורת ולערער את מערכת היחסים. זה יכול להיות קשור להתרחבות המשפחה, כאשר הזוג הצעיר היה רגיל לאופן חיים מסויים ואינו יכול להמשיך ולדבוק בו לאחר הולדת הילד שמצריך שיגרה והתנהלות מסוג שונה. הרבה פעמים אחד מבני הזוג עלול להרגיש כי אינו מקבל את אותה מידת תשומת הלב אותה קיבל תרם הלידה. במקרים אחרים, הלחץ והעומס יכולים להיות קשורים לעבודה, לימודים או מצב בריאותי מתדרדר של אחד מבני המשפחה.

לא חסרות סיבות שעלולות לגרום לתחושת מצוקה, ריחוק או מחנק בקרב בני הזוג. אנשים שונים מגיבים בצורה שונה למצבי משבר. אצל חלק מהזוגות זה יכול להוביל לריבים בלתי פוסקים ואצל אחרים להימנעות מקירבה ולפעמים אף לבגידה.

עם זאת, בעיות במערכת יחסים לא תמיד חייבות להוביל לפירוק המשפחה. אין צורך לחכות להסלמה או לנקודת אל חזור כדי למצוא פתרון. יעוץ זוגי מקצועי יכול לעזור לכם לשקם זוגיות במשבר ולשמור על אחדות המשפחה שלכם.

טיפול זוגי יקנה לכם את הכלים הנדרשים לשיקום ההבנה, האינטימיות והאימון ההדדי. הצוות המקצועי שלנו יעניק לכם יחס אישי וליווי צמוד לאורך כל התהליך, כדאי שתוכלו לבנות קשר יציב ובריא.

קליניקת מיזוג משפחתי מתמחה במתן טיפול משפחתי וזוגי, הפרעות קשב וריכוז וטיפול בבני נוער. לכל המטפלים שלנו ניסיון וותק רבים, המתבטאים בגישה מקצועית, יחס אדיב וחם והתאמת טיפול לכל מטופל בהתאם לצרכים היחודיים שלו.

זוגיות במשבר לא חייבת לגרום לפירוק הקשר – פנו אלינו עוד היום על מנת לטפל בבעיות בזוגיות ולהחזיר את האהבה לקשר שלכם!

Leave a Reply